Fotografie aury

Od dłuższego czasu co jakiś czas pojawiają się osoby, które pytają nas o możliwość zrobienia fotografii aury. Najprościej można powiedzieć, że póki co nie ma żadnego aparatu, który byłby w stanie sfotografować aurę. Najlepszym i jedynym skutecznym narzędziem postrzegania aury był i pozostaje wciąż człowiek.

W takim razie skąd te fotografie?

Fotografie aury są odpowiedzią rynku komercyjnego na potrzeby klientów. Niestety, są również najprościej mówiąc - oszustwem. Dostępne techniki fotografowania aury bazują na dwóch mechanizmach. Oba mechanizmy nie mają nic wspólnego z prawdziwą aurą. Z tego też powodu wprowadzają poważny szum informacyjny, tworząc cos co nazywam "pseudowiedzą". Owa pseudowiedza przyswojona w dobrej wierze przez zainteresowanych tematem klientów wprowadza dalsze zamieszanie wyrabiając fałszywe wyobrażenia o tym jak aura wygląda. W efekcie widząc aurę na własne oczy nieraz zadajemy sobie pytanie, czy to co widzę to rzeczywiście aura.

Dostępne techniki "fotografowania aury"

Rynek komercyjny oparł swoje techniki pseudofotografowania aury na dwóch odrębnych mechanizmach. Pierwszy z nich to tzw. fotografia Kirlianowska, drugi to aparat Aura Vision.

Fotografia Kirlianowska

Fotografia przedmiotów w polu elektromagnetycznym wysokiej częstotliwości to tzw. świecenie koronowe - zjawisko nie mające nic wspólnego z samą aurą. Pierwsze takie zdjęcie powstało w wyniku pracy Jakuba Jodko-Narkiewicza a dopiero po latach rozgłoszone i zagarnięte przez Iwana Kirliana i jego żonę, którzy z tego zrobili sens swojego życia i zdobywania dochodów.

Aura Vision

W Niemczech powstała firma Aura Vision, która swego czasu wypuścila na rynek aparat fotograficzny, który wykonywał zdjęcia osób otoczonych świetlistymi otoczkami, co sprzedawano pod nazwą "zdjęcia aury". Przez długi czas nikt nie wiedział jak funkcjonuje ten aparat. Okazało się, że zawiera on kolorowe diody, które w czasie robienia zdjęcia naświetlały kolorowe "światełka" i "chmurki" wokół fotografowanej osoby. W efekcie wiele osób widząc takie zdjęcie wierzyło i wyrabiało sobie pogląd, że tak właśnie wygląda aura. Dziś dzięki rozwojowi techniki komputerowej wystarczy kamerka internetowa za 10 zł plus program który wokół osoby narysuje kolorowe "chmurki" i już można zarabiać niezłe pieniądze na targach ezoterycznych. Jednak, zarówno Aura Vision w swojej pierwotnej postaci, ani tez wspomniane kamerki internetowe nie pokazują aury, wyświetlają tylko obraz, który pokazuje wyniki analizy statystycznej. Szczegółowy opis tej techniki znajdą Państwo na naszym kursie Widzenia Aury.

Wnioski

Nie chcemy oszukiwać naszych Klientów. mamy też świadomość, że istnienie tych pseudozdjęć aury działa na szkodę autentycznej umiejętności widzenia aury i rozwijania jej. Dlatego prosimy nie oczekiwać, że będziemy zniżać się do poziomu wykonujących te zdjęcia. Jeśli Państwo chcą wiedzieć jak naprawdę wygląda aura człowieka, rozumieć czym ona jest, jak działa i samodzielnie poruszać się w świecie energetycznym - proponujemy nasz kurs Widzenia Aury. Póki co - jedyny który uczy widzenia i rozumienia aury.

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS