Tybetańska wyrocznia MO

Powstała jako praktyka jednego z bodhisatwów Mańdźiuśriego. Jest on symbolem wyzwolenia od dualistości poimowania świata materii i ducha oraz nade wszystko symboleem mądrości. Przedstawiany jako 16letni chłopiec symbolizuje brak skojarzenia mądrości z podeszłym wiekiem. Stworzył on praktykę, którą można wykorzystać do wróżenia, szukania odpowiedzi gdy nie wiadomo jaką decyzję posjąć.

Traktuj poważnie tą wyrocznię, nie nadużywaj jej, nie męcz pytaniami. Pamiętaj, że jej odpowiedź nalezy rozumieć szeroko i dobrze przemyśleć jak ma się do Twojej aktualnej sytuacji życiowej.

W czasie oczekiwania na wynik wróżby powatrzaj w myślach mantrę Mandziuśriego:

OM AH RA PA TSA NA DHI

URUCHOM WRÓŻBĘ

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS