Skuteczność kursu Jasnowidzenia

jasnowidzenie

Kurs Jasnowidzenia powstał w odpowiedzi na różne, nieraz bezsensowe wyjaśnienia mechanizmów działania jasnowidzenia. Nie trzeba nawet doznań "duchowych" a wystarczy prosta logika, by jasno określić mechanizm działania jasnowidzenia. Ukończenie kursu Widzenia Aury znacznie ułatwia, dzięki przekazanej w nim wiedzy, dodatkowo zobrazowanie w wyobraźni tego mechanizmu.

Mechanizm jasnowidzenia omawiany w czasie kursu stanowi uniwersalny sposób zarówno postrzegania jak i oddziaływania nie tylko na "odległość w czasie", ale także "odległość w przestrzeni". Oznacza to, że nie tylko można tą metodą biernie przyglądać się temu co sie wydarzyło lub wydarzy, ale można aktywnie oddziaływać przesyłając energię lub oczyszczając sprawy z przeszłości lub przyszłości. W tym kontekście opisywana metoda daleko wykracza poza to co jest oczekiwane po kursie jasnowidzenia.

Uniwersalność tej metody nie wyłącza jednak pewnych trudności w jej opanowaniu. Podstawą jest zdolność pracy umysłowej oraz kontroli tej pracy. Jest to wymagająca i pełna wyzwań przygoda z własnym umysłem i wrażliwością. Poznawane na kursie metody i opis stanu faktycznego mają o ułatwić tą pracę. Kurs ten jednak jest bardziej wymagający od kursu Widzenia Aury. Mimo tej cechy skuteczność przedstawianej metody jest bardzo wysoka (pełne 100%). Ważnym elementem rozbudzania wrażliwości uczestników kursu jest specjalna, prowadzona medytacja, dzięki której samodzielnie mogą oni doświadczyć realności omawianych zjawisk o charakterze duchowym i nabrać właściwej perspektywy w ich określaniu. Medytacja ta bardzo podnosi wrażliwość uczestników i jest kluczowym elementem kursu. W drugim dniu kursu uczestnicy samodzielnie mogą przekonać się na przykładach jak to uwrażliwienie skutecznie otwiera zdolność postrzegania pozazmysłowego.

Uczestnicy kursu

Dotychczas uczestnikami kursu były osoby w różnym wieku i płci.

Związek skuteczności kursu z cechami osobowości uczestników

Dotychczas nie stwierdzono korelacji między jakimikolwiek cechami osobowości uczestników kursu a skutecznością kursu. Wydaje się, że skuteczniej działa przedstawiona metoda w stosunku do osób bardziej wrażliwych (generalnie, niekoniecznie z doświadczeniami duchowymi) oraz logiczniej myślących. Jak zawsze trochę lepiej radzą sobie osoby młode ale nie jest to regułą.

Podsumowanie

Kurs jasnowidzenia omawia strukturę naszego świata w kontekście zrozumienia metody odwoływania się do dowolnego zakresu czasoprzestrzeni i odbierania informacji w nim zawartych oraz oddziaływania na niego. Dotychczas nie stwierdzono zależności między cechami osobniczymi uczestników kursu a skutecznościa metody. Metoda ta może być wykorzystywana nie tylko do jasnowidzenia ale także (a może nawet przede wszystkim) do oczyszczania i naprawiania błędów przeszłości lub przyszłości, wyrównywania układów karmicznych, oddziaływania niezaleznie od czasu i przestrzeni, robienia zabiegów bioeneroterapeutycznych w trybie natychmiastowym itp.

Uniwersalność

Omawiania na kursie metoda powinna być znana jaknajszerzej z racji niezwykle wysokiej skuteczności i uniwersalności dzięki której uzyskane efekty w oczach obserwatorów mogą wręcz graniczyć z cudotwórstwem.

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS