Bioenergoterapia wspomagana Shiatsu

masaż shiatsu

Zabiegi bioenergoterapii wiele zyskują wspomagane innymi technikami terapeutycznymi.

Shiatsu to terapia rodem z Chin, gdzie nazywano ją akupunkturą bez igieł.

Zabiegi shiatsu przeprowadza się za pomocą palców, głównie kciuków, którymi uciska się punkty akupunkturowe oraz inne, umożliwiające rozluźnienie mięśni oraz udrożnienie kanałów energetycznych.

Stosowane u nas shiatsu nie jest jego ortodoksyjną wersją, raczej autorskim podejściem do tej techniki jako wspomagającej bioenergoterapię.

Połączenie tych metod daje świetne rezultaty terapeutyczne i skutecznie pomaga w usuwaniu problemów zdrowotnych, szczególnie tych zastarzałych.

Czas trwania zabiegu: około 40 min.
Cena: 70 zł za każde rozpoczęte 40 min.

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS