mgr Roman Krawczyk - Bioenergoterapeuta, jasnowidz, doradca życiowy

mgr Roman Krawczyk

Zawód: mgr biologii, neurobiolog
zawód wykonywany: bioenergoterapeuta, jasnowidz, doradca życiowy, autor i prowadzący kursy autorskie. Szef Nowych Horyzontów.

bioenergoterapeuta, jasnowidz, doradca życiowy, znany uzdrowiciel i popularyzator wiedzy o bioenergoterapii. Pomaga w depresjach i innych przypadłościach psychicznych, uwalnia od negatywnych energii, złych bytów, czarnej magii, zależności od ludzi, niechcianych uczuć i skutków źle przeprowadzonych kursów ezoterycznych. Przeprowadza bliskich zmarłych na drugą stronę, pomaga prostować duchowe ścieżki.

Stosuje jasnowidzenie, bioenergoterapię, uzdrawianie praniczne, reiki, uzdrawianie duchowe, numerologię, astrologię, kartomancję, radiestezję medyczną i prekognicyjną, prowadzi kursy autorskie. Pomaga w sytuacjach beznadziejnych, przywraca wiarę i energię, pozwala na nowo spojrzeć na swoją życiową drogę. Pomaga niezależnie od odległości i czasu, uwalnia od obciążeń przeszłości, także tych, które uważamy za karmiczne.

Pojawił się w różnych mediach w tym w TVN, artykułach prasowych, internecie i radiu.

Przypadki w których jest najskuteczniejszy:

  • Depresje
  • Nerwice w tym wegetatywne
  • Problemy emocjonalne
  • Problemy osobowości
  • Doradztwo życiowe w tym dla młodzieży
  • zanieczyszczenie energetyczne
  • ataki energetyczne, ataki przez byty energetyczne
  • uwalnianie "karmiczne"
  • inne problemy duchowe
W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS