Regulamin

§1. Postanowienia ogólne

Strona nowe-horyzonty.pl (dalej nazywana stroną) wraz ze świadczonymi za jej pośrednictwem usługami jest własnością Romana Krawczyka - dalej nazywanego właścicielem. Publikowane na stronie opinie oraz inne materiały mają charakter autorski i stanowią wyłączną własność właściciela. Materiały graficzne, filmowe, audio, animacje, artykuły, teksty i cała zawartość strony są chronione polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Zawartość strony nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i może zostać zmieniona w całości lub w części w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Osoba odwiedzająca stronę (gość) otrzymuje dostęp do tych materiałów na zasadzie dobrowolności. Gość nie może wymagać w jakimkolwiek stopniu dostępności treści publikowanych na stronie ani zgłaszać pretensji co do nich za wyjątkiem materiałów stanowiących własność osób i firm trzecich, przypadkowo lub bez wiedzy właściciela opublikowanych na stronie. W tym wypadku gość ma prawo zgłosić informację o prawach autorskich a właściciel postara się aby sytuację jak najszybciej wyjaśnić w zgodzie z obowiązującym prawem. Korzystanie ze strony oznacza pełną i bezdyskusyjną akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

§2. Ciasteczka

Strona używa ciasteczek (ang. cookies) w celu zachowania danych sesji (są one kasowane po jej zakończeniu). Jeśli osoba odwiedzająca stronę (gość) nie życzy sobie zachowania ciasteczek powinna ustawić w swojej przeglądarce internetowej opcję niezapisywania ciasteczek. Włączenie tej opcji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na zapisywanie ciasteczek.

§3. Publikacja e-maili i innych danych osobowych i adresowych

Na stronie mogą znaleźć się dane adresowe oraz e-maile. Jednak ich publikacja na stronie nie oznacza jakiejkolwiek zgody na ich wykorzystanie do jakichkolwiek celów. W przypadku chęci wykorzystania tych danych, każdorazowo wymagana jest pisemna, imienna zgoda właściciela, udzielana wyłącznie dla jednorazowego wykorzystania tych danych. W każdym innym wypadku wykorzystanie tych danych będzie traktowane jako spam lub naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych i zgłoszone do organów ścigania.

§4. Kontakt

Kontakt z właścicielem (z zastrzeżeniem §3) jest możliwy pod adresem biuro@nowe-horyzonty.pl lub telefonem 533 25 85 52

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS