Rafał Ozimek - bioenergoterapeuta, psychoenergoterapeuta, doradca życiowy.

Rafał Ozimek

Zawód: menager
zawód wykonywany: bioenergoterapeuta, doradca życiowy, stosuje podstawy shiatsu, psychoenergoterapię, pomoc duchową.

Bioenergoterapeuta pomagający we wszystkich schorzeniach. Posiada wielką znajomość ludzkiej psychiki i emocji. Przywraca równowagę emocjonalną, doradza i pomaga w rozwiązywaniu życiowych trudności.

Uzdrowiciel ciała i duszy, stosuje uzdrawianie duchowe, bioenergoterapię, nieinwazyjne techniki masażu. Pomaga w trudnych przypadkach, ponadto uwalnia od złych energii, bytów, zależności. Przywraca wiarę w życie.

To mądry życiowo, doświadczony i pomocny człowiek. Obdarzony sercem i obdarzający nim innych. Postać silna energetyczne, pomoże Ci jeśli czujesz się słaby, zagubiony, na rozdrożu.

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS