Prognoza rozwoju firmy

Firma jak człowiek, stoi przed wyzwaniami, którym musi sprostać. Nawet największym firmom tego świata dopisuje zmienne szczęście. Nawet ci, którzy byli na szczycie spadali w dół, a znow ci, którzy byli na dole wędrowali wzwyż. Nie zawsze to wynik wyłącznie ciężkiej pracy lub zaniedbań, także zespołu innych czynników, których wzajemne sumowanie się i odejmowanie, stanowi o pozycji firmy na rynku.

Każda firma jak człowiek, posiada swój los, który można ocenić dokonując analizy daty założenia firmy oraz dat urodzenia jej właścicieli. Jeśli zakładasz firmę, dzięki takiej analizie możesz dobrać najlepszą datę do założenia firmy.

Daj sobie do ręki oręż do walki o pozycję i siłę swojej firmy. Przygotuj się na jej słabości zanim nastąpią. Zamów analizę rozwoju firmy.

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS