Ocena osobowości pracowników i kandydatów do pracy

Każdy właściciel firrmy lub personalny chce aby w jego firmie pracowały osoby nie tylko merytorycznie przygotowane do swoich stanowisk pracy, ale także by posiadały one odpowiednie cechy charakteru. Osoby nieprzystosowane do rodzaju pracy, napięcia psychicznego, interakcji społecznych, w jakich przychodzi im funkcjonować, nie są wstanie prawidłowo i wydajnie pracować nawet jeśli merytorycznie są wspaniałymi specjalistami.

Firmy XXI wieku wiedzą o tym i starają się wyeliminować ten czynnik, jako potencjalne źródło konfliktu i napięcia mogącego doprowadzić do ruiny firmy. Nie ma niestety w pełni sprawdzonych technik psychologicznych, umożliwiających perfekcyjny dobór pracowników. Każdy człowiek posiada pewien zasób nieuświadomionych cech, które są ukryte nieraz przed nim samym. W takich wypadkach pomocne są techniki dostępne w sferze wiedzy ezoterycznej, numerologia, astrologia, jasnowidzenie, dzięki którym dobór i wykrycie tajemnych cech pracownika, potencjalnie szkodliwych dla firmy, jest możliwe nawet bez świadomości zainteresowanego.

Jeśli chcesz uniknąć strat, kradzieży, problemów i napięć w budowanym przez Ciebie pieczołowicie zespole Twojej firmy - zamów analizę osobowości swoich pracowników lub kandydatów do pracy. Będziesz przygotowany na to co innych zaskakuje!

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS