Numerologia - analiza doradcza i przewidywanie przyszłości

Numerologia

Doradztwo życiowe i przewidywanie przyszłości to zagadnienia budzące zainteresowanie szczególnie młodzieży wchodzącej w życie i ich rodziców. Wychodząc na przeciw im potrzebom stosujemy autorskie metody analizy numerologicznej.

Metoda przez nas stosowana wypracowana została w drodze wieloletniej praktyki i bardzo ściśle potwierdza się w codziennej pracy.

Pozwala ona dokonać analizy osobowości w oparciu wyłącznie od datę urodzenia danej osoby oraz doradzić jej co w najbliższym czasie może ją spotkać.

Wiele analiz tego rodzaju nie jest dokładna gdyż opierają się na powierzchownych doświadczeniach i błędnych założeniach. Nasze analizy są inne, wychodząc z klasycznej numerologii dokonaliśmy licznych badań na "żywych przykładach" weryfikując i nieraz falsyfikując klasyczne znaczenie. Dzięki temu gwarantujemy trafność i wysoką skuteczność naszych analiz.

Aby skorzystać z naszej pomocy wystarczy wysłać do nas maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia oraz zdjęciem. Analiza numerologiczna potrwa do 7 dni i zostanie wysłana mailem w formacie pdf.

Cena analizy numerogicznej zależy od jej zakresu.

Analiza osobowości i stanu aktualnego: 50 zł
Analiza osobowości i przepowiednia na najbliższy rok: 150 zł
Analiza osobowości i przepowiednia na dowolna ilość lat: 50 zł + 100 zł za każdy rok przepowiedni.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS