Mniejsze i większe przekręty ezoteryczne

Coraz częściej spotykamy się wszyscy z zalewem produktów, które wciska się nieświadomym klientom tworząc odpowiednio barwne opowiastki odwołujące się do starożytnych mędrców i zapomnianych filozofii.

Czas najwyższy nazwać rzeczy po imieniu i stwierdzić, że większość tych produktów nie służy niczemu poza napędzaniem kasy ich producentom i sprzedawcom. Klienci poszukując metody na rozwiązanie realnych problemów, zarówno zdrowotnych jak i innych często w swojej niewiedzy i nieznajomości tematu są gotowi zapłacić każde pieniądze za obietnicę poprawy tego co im przeszkadza. Żerują na tym różnego rodzaju sępy, którzy od czasu do czasu również do nas zwracają się z różnego rodzaju propozycjami współpracy polegającej na rozprowadzaniu tych towarów.

Chcielibyśmy jasno powiedzieć, że jesteśmy gotowi proponować naszym klientom tylko te produkty, których działanie jest realne, potwierdzone badaniami, certyfikatami instytucji oficjalnie uprawnionych do takich certyfikacji. Wszystkie inne produkty poddajemy krytycznej ocenie, której zwykle nie wytrzymują a ich producenci nieraz czują się urażeni naszą niską oceną ich osiągnięć. Niestety - krytycyzm na tym rynku, nastawionym na wyzysk i szybkie wzbogacenie, są niezbędne i również Państwa do tego namawiamy.

Jeśli macie Państwo wątpliwości co do realności obietnic składanych przez kolejnych sprzedawców - możecie zwrócić się do nas z prośbą o wyrażenie niezależnej, krytycznej opinii. Postaramy się, opierając się o wiedzę naukową i ezoteryczną ocenić realną wartość proponowanego produktu lub usługi.

Mamy nadzieję, że w ten sposób przywrócimy Państwu wiarę w uczciwość osób zajmujących się szeroko pojętą ezoteryką, zaś wiele przekrętów zostanie ukróconych.

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS