Świecowanie i konchowanie uszu metodą indian HOPI

Indianin HOPI

Świecowanie uszu było od wieków świetnie znaną metodą terapeutyczną u ludów wielu kultur na całej Ziemi.

Szczególnie ciekawą metodę świecowania stworzyli Indianie HOPI, których nieliczne plemiona żyją jeszcze w północno-wschodniej Arizonie. Metoda ta łączy nie tylko oddziaływanie fizyczne palącej się, specjalnej świecy, ale także oddziaływanie energetyczne i duchowe.

W metodzie HOPI stosuje się specjalne świece i konchy, które mają postać rurki (świece) lub lejka (konchy). Zrobione są one z naturalnych materiałów - bawełny oraz mieszanki naturalnych ziół i wosków mających działanie lecznicze. Nie należy obawiać się płonącej świecy lub konchy - mimo użycia ognia, w rękach odpowiednio przygotowanego terapeuty zamienia się ona w cudowne narzędzie terapeutyczne. Poza wspaniałym działaniem leczniczym nie do przecenienia jest również niesamowicie odprężający i relaksujący efekt całego zabiegu. Metoda ta daje tak miłe i przyjemne uczucia, że nieraz poddawany jej pacjent zasypia i wspaniale wypoczywa.

świecowanie uszu

Świecowanie i konchowanie jako metoda terapeutyczna wymaga przygotowania do jej stosowania. Nie można wykonywać świecowania bez odpowiednich uprawnień, gdyż niewprawne użycie i nieznajomość przeciwwskazań tej metody może być szkodliwa dla pacjenta! Na naszym kursie zdobędziecie Państwo odpowiednie umiejętności oraz uprawnienia do przeprowadzania zabiegów świecowania i konchowania uszu. Osoby posiadające uprawnienia mogą również nabywać w naszym sklepie orginalne świece i konchy HOPI z atestem, które nie powodują żadnych negatywnych skutków ubocznych. Używane w czasie kursu świecie i konchy są wliczone w koszt kursu.

Prowadzący zajęcia jest praktykiem świecowania i konchowania uszu, oraz nauczycielem uprawnionym do nauczania tej metody.

Prowadzący: Antoni Dobrowolski
Wymiar: ok 6 godzin
cena (od 09.2014): 300 zł

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS