Widzenie Aury

aura

Zdolność widzenia aury to umiejętność często pożądana przez osoby zajmujące się uzdrawianiem i innymi aspektami pracy nad sobą. Zdolność ta może zostać wypracowana w drodze odpowiednich ćwiczeń. Powinny one odbywać się pod okiem osoby, która samodzielnie widzi aurę i rozumie jej struktury. Dlatego też postanowiliśmy powołać do życia jedyny w Polsce w pełni skuteczny kurs widzenia aury.

Dlaczego jedyny skuteczny?

Okazuje się, że jakkolwiek, trudno w to uwierzyć, kursy widzenia aury dostępne w Polsce są prowadzone i wymyślane przez osoby, które tylko o widzeniu aury słyszały, ale same nie widzą jej i nie rozumieją tego co można zobaczyć.

Więc jak jest naprawdę?

Każdy może się łatwo przekonać na naszym kursie widzenia aury, ze zdolność ta jest jedną z podstawowych zdolności wrodzonych każdemu człowiekowi. W drodze wychowania skutecznie "wybija się ją z głowy" ale predyspozycje pozostają. Dotychczas każdy kto ukończył nasz autorski kurs był w stanie zobaczyć niższe poziomy aury, a po treningu osobistym również wyższe.

Czy wszystkim się udało?

Roman Krawczyk

Największą blokadą jest myślenie w kategoriach: uda się, nie uda. To powoduje, że nie koncentrujemy się na ćwiczeniach i czasem coś nie wychodzi. Dotychczas zaledwie kilka osób nie było w stanie nauczyć się widzenia aury z tego kursu. W porównaniu z wszystkimi uczestnikami kursu łączna ich liczba nie przekracza 1%.

Jak to działa?

W krótkim czasie - kurs trwa zaledwie 6 godzin, każdy uczestnik uzyskuje zdolność widzenia aury, a dzięki wykładowi teoretycznemu rozumie i zna prawa rządzące ciałami subtelnymi człowieka. W trakcie kursu prowadzący na bieżąco kontroluje postępy uczestników i koryguje błędy. Dołączone materiały zawierają skuteczne testy pobudzające widzenie aury oraz dodatkowe materiały objaśniające.

Dla kogo ten kurs?

Poza osobami pracującymi zawodowo z energiami, uzdrowicieli, bioenergoterapeutów itp. nasz kurs polecamy tym wszystkim, ktorzy w codziennej pracy i życiu szukają skutecznych narzędzi poznawania ludzi i szybkiego odczytywania ich nastawienia. Szczególnie kurs ten może być użyteczny dla specjalistów marketingu bezpośredniego i korporacyjnego, specjalistów PR i tym podobnych. Umiejętność szybkiej orientacji w intencjach rozmówcy jest bezcenna w przypadku podpisywania kontraktów, umów czy np. pożyczania komuś pieniędzy. Niezwykłe aczkolwiek równie niezwykle skuteczne narzędzie rozumienia drugiego człowieka jakim jest widzenie aury może być pomocne każdemu z nas w relacjach międzyludzkich.

W programie kursu:

 • Omówienie warstw aurycznych
 • Warstwy podlegające prawom fizyki i nie podlegające im
 • Warstwy wyższe, ich rola w życiu człowieka
 • Czakry - omówienie, powiązanie z minerałami
 • Wyjaśnienie istoty wielu zjawisk parapsychicznych, których podstawy znajdują się w różnego rodzaju oddziaływaniach aurycznych
 • Doświadczenia naukowe dotyczące badań nad aurą
 • Zdjęcia aury - mechanizm, wyjaśnienie
 • Znaczenie barw aurycznych
 • Porównanie aury do znanych zjawisk optycznych
 • Jak rozróżnić początki widzenia aury od złudzeń optycznych
 • Praktyczne wyzwolenie umiejętności widzenia aury
 • Oglądanie, opisywanie i rysowanie aur uczestników kursu
 • Nauka określania typu osobowości, przypadłości zdrowotnych i innych na podstawie oglądu aury
 • Wskazówki na przyszłość, gdzie najlepiej trenować widzenie aury
 • Aury osób w specyficznych sytuacjach życiowych: zakochanych, umierających.

Prowadzący: mgr Roman Krawczyk
Wymiar: 6 godzin
Cena (od 09.2014): 250 zł


UWAGA - materiał omawiany na tym kursie jest również częścią kursu Nowoczesna Bioenergoterapia. Zaliczenie kursu Widzenia Aury daje jednocześnie zniżkę ceny o 200 zł i skrócenie czasu uczestnictwa w Kursie Nowoczesna Bioenergoterapia o 1 dzień!

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS