Tai Chi Chuan Chi Kung

ćwiczenie Tai Chi

Potrzebujesz rozruszać swoje ciało? Chcesz nauczyć się kontroli nad przepływem energii życiowej? Chcesz się uzdrowić, przywrócić sprawność fizyczną, intelektualną i zdrowie?

Praktykując Tai Chi Chuan Chi Kung - starożytną chińską sztukę pracy z ciałem fizycznym oraz energetycznym nauczysz się tego wszystkiego zyskując długie życie i zdrowie. Znane są przypadki uzdrowienia z ciężkich problemów zdrowotnych osób, które praktykowały Tai Chi Chuan Chi Kung.

Nasz kurs prowadzony jest przez mistrza praktukującego Tai Chi Chuan Chi Kung. Składa się on z wprowadzenia oraz nauki układów ćwiczeń fizycznych. Ćwiczenia te są przyjemne i nie wymagają wielkiego wysiłku. Tai Chi Chuan Chi Kung na codzień trenują nawet ludzie niepełnosprawni i w bardzo podeszłym wieku właśnie dzięki temu, że metoda ta nie jest "wykańczająca" ale przyjazna naszemu ciału i duchowi.

Prowadzący: Antoni Dobrowolski
Wymiar: ok. 16 godzin (dwa dni)
Cena (od 09.2014): 400 zł

Po ukończeniu kursu możesz wykupić zniżkowy karnet na zajęcia Tai Chi Chuan Chi Kung prowadzone w naszym Centrum

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS