Reiki III stopień mistrzowski

Znak Reiki

Kurs Reiki III stopnia adresowany jest do osób, które ukończyły kurs drugiego stopnia specjalistycznego oraz odczekały okres wyrównywania energii (minimum 21 dni od kursu II stopnia spec.). Kurs ten poszerza przekaz symboli uzdrawiających o dodatkowe symbole mistrzowskie oraz umożliwia przekazywanie Reiki innym osobom. Na życzenie uczestników może zostać rozbity na dwa poziomy: kurs nauczycielski i kurs mistrzowski.

Osoby, które ukończyły II stopień spec. Reiki poza naszą firmą proszone są o doniesienie zaświadczenia o ukończeniu tego kursu.

Przeczytaj: Reiki - wstęp i historia

Prowadzący: nauczyciele Reiki Nowych Horyzontów
Wymiar: ok. 16 godzin
Cena: 3500 zł (lub w rozbiciu na dwa poziomy po 1750 zł)

Kurs obejmuje: Wprowadzenie do symboli mistrzowskich Reiki, inicjację do wszystkich symboli, naukę korzystania z symboli i ich mantr, naukę inicjowania adeptów Reiki, naukę uzdrawiania za pomocą symboli mistrzowskich.

W trakcie kursu przerwy co godzinę i jedna godzinna przerwa obiadowa - według uznania uczestników.

Materiały drukowane obejmują wszystkie poruszane na kursie tematy.

ZAPRASZAMY

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS