Reiki II stopień specjalistyczny

Znak Reiki

Kurs Reiki II stopnia specjalistycznego adresowany jest do osób, które ukończyły kurs drugiego stopnia oraz odczekały okres wyrównywania energii (minimum 21 dni od kursu II stopnia). Kurs ten poszerza przekaz symboli uzdrawiających o dodatkowe osiem symboli, które przeznaczone są na konkretne sytuacje.

Osoby, które ukończyły II stopień Reiki poza naszą firmą proszone są o doniesienie zaświadczenia o ukończeniu tego kursu.

Przeczytaj: Reiki - wstęp i historia

Prowadzący: nauczyciele Reiki Nowych Horyzontów
Wymiar: ok. 8 godzin
Cena (od 09.2014): 500 zł

Kurs obejmuje: Wprowadzenie do symboli specjalistycznych Reiki, inicjację do wszystkich ośmiu symboli, naukę korzystania z symboli i ich mantr.

W trakcie kursu przerwy co godzinę i jedna godzinna przerwa obiadowa - według uznania uczestników.

Materiały drukowane obejmują wszystkie poruszane na kursie tematy.

ZAPRASZAMY

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS