Zdrowe i skuteczne odchudzanie w zgodzie z samym sobą.

koszulki

Każdy kto walczy szczególnie z poważną otyłością oszukuje siebie i innych całe życie. Ten kurs nie jest zwyczajnym, przynudzającym wykładem o dietetyce - to wyjątkowy i motywujący początek trudnej, ale satysfakcjonującej drogi ku zdrowiu i szczęściu! Autor tego kursu sam przeszedł tą drogę - na dowód zobacz te koszulki po lewej - czarna to stara koszula, biała to aktualnie noszony przez autora kursu T-shirt!

Wywracanie do góry nogami przekonań.

Oszukujesz się całe życie, że masz wadliwą przemianę materii, że się wiele razy odchudzałeś/aś ale w Twoim przypadku to nie działa itp. Oszukujesz tak również swoją rodzinę, przyjaciół, aż w końcu sam w to wierzysz i czujesz się rozgrzeszony i tyjesz na potęgę.

Czy naprawdę chcesz to zmienić?

Autor tego kursu w od września 2010 r do stycznia 2011 zrzucił 63 kilogramy. Ciągle się dalej odchudza. Nie traci przy tym zdrowia i formy. Jeśli chcesz wejść na tą samą ścieżkę - zacznij z nami dietę na tym kursie!

Czym jest ten kurs?

Ten kurs to jednocześnie początek diety! Tak - rozpoczynamy kurs od samodzielnego przygotowania dietetycznego śniadania poprzed kolejne pięć posiłków, które powinniśmy spożywać od tego dnia - który jest nie tylko początkiem kursu ale i początkiem Twojej diety! Rozpoczynając dietę z nami masz motywację i praktyczne wskazówki co robić dalej!

Nie stać mnie na dietę.

Na tym kursie dowiesz się jak tworzyć zdrową i zbilansowaną dietę z tego co masz w lodówce - nie musisz specjalnie kupować drogich produktów czy jeść czegoś innego niż reszta domowników!

Dla kogo ten kurs?

Dla wszystkich, którzy chcą zdrowo, szybko i skutecznie się odchudzić nie czując głodu i stresu.

W programie kursu:

 • Dieta tysiąc kalorii - jak konstruować.
 • Fizjologia odżywiania
 • Składniki odżywcze i ich rola w organiźmie
 • Jak jeść by nie dostarczać pustych kalorii?
 • Jak sobie radzić z kryzysami, jak szukać motywacji?
 • Rozwiązywanie znanych problemów ludzi otyłych
 • Przygotowywanie posiłków i znanych i lubianych potraw niskokalorycznie ale tak, by każdy mógł je jeść, także pozostali domownicy.
 • Niezbędny sprzęt
 • Nauka gotowania niskokalorycznego, smacznego i zdrowego
 • Rola przypraw w odchudzaniu
 • Jak planować odchudzanie pod kontem wydolności fizycznej
 • Jak się odchudzać gdy brak pieniędzy na specjalną dietę.
 • Jak w trakcie diety jeść słodycze i nie utyć

Prowadzący: mgr Roman Krawczyk
Wymiar: 20 godzin - 2 dni
Cena: 100 zł

UWAGA - w cenie kursu wliczone posiłki spożywane przez dwa dni kursu!

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS