Jasnowidzenie

kula

Jasnowidzenie jest specyficzną usługą. Działając w dobrej wierze jasnowidz musi przygotować się do spotkania z Klientem. Dlatego też przed spotkaniem, zapisując się należy podać kilka podstawowych informacji, które posłużą jasnowidzowi do wywołania wizji.

Jasnowidzenie zależy od dobrej formy i predyspozycji osoby jasnowidzącej dlatego też nie jest możliwe spotkanie z jasnowidzem tego samego dnia kiedy się Państwo zapiszą.

W czasie zapisu prosimy podać:

  • Imię i nazwisko
  • Pytania do jasnowidza
  • Dane osób których te pytania dotyczą
  • Przedmioty, zdjęcia, dodatkowe informacje związane z osobami lub miejscami o które pytamy.
  • Przybliżony okres kiedy mogło mieć miejsce zdarzenie o które pytamy ()jeśli pytamy o przyszłość to należy podać zakres w jakim się poruszamy

W trakcie spotkania z jasnowidzem można zadawać dodatkowe pytania rozwijające tematy których dotyczy spotkanie. Całkiem nowe pytania, niezwiązane z wcześniej zadanymi pytaniami niestety muszą poczekać do następnego spotkania gdyż wymagają ponownego przygotowania się przez jasnowidza.

Osoby zainteresowane rozwijaniem zdolności jasnowidzenia zapraszamy na nasz autorski kurs jasnowidzenia.

Czas trwania spotkania: indywidualnie
cena za każde rozpoczęte 40 min. spotkania: 70 zł

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS