Doradztwo życiowe

Usługa adresowana głównie do osób młodych, wchodzących w życie, poszukujących własnej drogi, zawodu, partnera. Nie jest jednak ona zarezerwowana wyłącznie dla młodzieży, każdy z nas w dowolnym wieku może znaleść się na zakręcie życia. W takich chwilach, kiedy nieraz nie wiadomo gdzie pójść, w którą drogę skręcić - poszukujemy podpowiedzi, rady, wskazówki.

Doradztwo życiowe to usługa na którą składa się dogłębne poznanie Klienta wraz z jasnowidzeniem, prowadzące do wyłapania ważnych zakrętów życiowych, które doprowadziły do obecnej sytuacji. Wazniejszą jednak częścią jest paranormalne poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, jaką drogę wybrać. Wiedza ta nieraz obarczona wielką odpowiedzialnościa zdobywana jest w pracochłonnym procesie jasnowidzenia. Jako taka wymaga więc podania wcześniej kilku szczegółów. Oto one:

  • Imię, nazwisko osoby o która pytamy
  • data urodzenia tej osoby
  • pytania jakie nas interesują
  • jaki kierunek dalszego rozwoju, lub jakie obawy zmian towarzyszą naszemu spotkaniu

W trakcie spotkania można rozwijać wcześniej przygotowane wątki i zadawać dodatkowe pytania. W przypadku gdy pytania są całkowicie nowe wymagają osobnego spotkania gdyż doradca musi się do nich przygotować.

Osoby zainteresowane rozwijaniem zdolności jasnowidzenia zapraszamy na nasz autorski kurs jasnowidzenia.

Czas trwania spotkania: indywidualnie
cena za każde rozpoczęte 40 min. spotkania: 70 zł

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS