kamienie na czakry

Czakroterapia minerałami

Czakry to ośrodki energetyczne będące częścią naszej struktury energetycznej. Więcej od czakrach i ich działaniu dowiesz się na naszym kursie Widzenia Aury. Działanie czakr ma wielki wpływ na zdrowie i równowagę życiową. Czakry wtedy pracują prawidłowo gdy wszystkie pozostają w równowadze. Równowaga pracy czakr może zostać przywrócona poprzez oddziaływanie energetyczne nazywane czakroterapią. Czakroterapia jest dziedziną bioenergoterapii ale poza specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami można stosować prostrze, choć niemniej skuteczne minerały na czakry. Oddziaływanie minerałami przywraca równowagę czakr nieco wolniej i spokojniej niż praca bioenergoterapeuty, ale dla większości ludzi jest to o wiele przyjemniejsze działanie gdyż rozłożone jest w większym czasie i wprowadza wszystkie zmiany bardzo delikatnie, nieraz niepostrzeżenie.

MInerały - kamienie półszlachetnie wykorzystywane w poprawianiu stanu czakr mają specyficzne właściwości, potrafią zarówno zwiększyć jak i zmniejszyć intensywność działania czakr w zależności od potrzeb organizmu. Takie działanie nazywamy modulującym. Podstawowe zasady pracy z minerałami są proste:

 • nosimy je blisko ciała (muszą być w obrębie sobowtóra eterycznego - partrz kurs Widzenia Aury), 
 • minerały można nosić w dowolny sposób, w woreczku, kieszonce itp. nie muszą znajdować się na swoich czakrach!
 • nie śpimy z minerałami,
 • wieczorem myjemy je pod zimną wodą,
 • nie wycieramy tylko zostawiamy do wyschnięcia.
 • Każdy człowiek powinien miec minerały wyłącznie do własnej dyspozycji.

Minerały na czakry można nosić wszystkie naraz lub wybierać te które w danym momencie będą najbardziej użyteczne dobierając je do odpowiedniej, osłabionej czakry.

Zestaw minerałów na czakry obejmuje następujące kamienie:

 • Jaspis czerwony
 • karneol (pomarańczowy)
 • cytryn
 • awenturyn
 • turkus
 • ametyst
 • kryształ górski

Dodatkowo wszystkie minerały na czakry mogą byćenergetyzowane i programowane dla konkretnej osoby - takie działanie znacznie wzmacnia ich działanie (można się tego nauczyć na naszym kursie Nowoczesna Bioenergoterapia).

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS