Bioenergoterapia / Uzdrawianie

bioenergoterapia

W naszym Centrum przyjmują osoby o sprawdzonych i potwierdzonych zdolnościach uzdrowicielskich. Za ich skuteczność i umiejętności świadczymy dobrym imieniem firmy!

Spotkania z bioenergoterapeutą lub uzdrowicielem często trwają nawet godzinę gdyż dogłębne poznanie człowieka wymaga poświcenia mu odpowiedniego czasu. U nas nikt nikogo nie goni - co zapewnia najwyższą jakość spotkania i skuteczność zastosowanych technik terapeutycznych.

Bioenergoterapia jest skutecznym narzędziem terapeutycznym. Pomagamy we wszystkich przypadkach chorobowych. Skuteczność terapii nieraz wymaga kilku spotkań. Wyznajemy jednak zasadę, że jeśli po trzecim spotkaniu nie widać efektów to należy przerwać terapię lub zmienić terapeutę. Profesjonalizm naszych specjalistów polega również na tym, że potrafią ocenić czy pomogą Klientowi i odpowiednio doradzić nie naciągając na niepotrzebne koszty i stratę czasu. Wysokie morale i poczucie odpowiedzialności to wielkie atuty naszych terapeutów. Dzięki temu mogą się Państwo oddać w ich ręce bez obaw i nieraz wracać by skorzystać z ich skutecznej pomocy.

Zgłaszając się na spotkanie możecie Państwo wybrać, z którym terapeutą chcą się Państwo spotkać. Istnieje również możliwość spotkania z bioenergoterapeutą u Państwa w domu w tej samej cenie plus koszty dojazdu.

Czas trwania spotkania: indywidualnie
cena za każde rozpoczęte 40 min. spotkania: 70 zł

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS