Medytacja antydepresyjna Romana Krawczyka

Przedstawiamy nagranie medytacji dokonane w 2007 roku w Centrum Terapii Naturalnych Nowe Horyzonty. Medytacja ta została nazwana antydepresyjną, gdyż daje potężny zastrzyk pozytywnej energii i motywacji, dzięki czemu łatwo można pozbyć się nagromadzonych stresów i napięć. Medytacja jest autorską metodą Romana Krawczyka, udostępniona nieodpłatnie do powszechnego użytku z zastrzeżeniem, by gdziekolwiek się pojawi dodatkowo była opatrzona informacją, kto jest jej autorem i skąd pochodzi.

Plik jest zapisany w formacie WAV (ok 28 MB). Przepraszamy za marną jakość nagrania, ale to jest autentyczne nagranie medytacji za pomocą dostępnych, nieprofesjonalnych środków technicznych.

Medytacja antydepresyjna.wav

W cenie każdego kursu poczęstunek oraz materiały kursowe!
Jak zapisać się na kurs?
mailowo:
biuro@nowe-horyzonty.pl
Za zapisane uważamy tylko te osoby, które wniosły pełną opłatę za kurs na nasze konto, z wyprzedzeniem minimum 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.

Analiza Numerologiczna metodą Romana Krawczyka

Chcesz wiedzieć co czeka Cię w tym roku, miesiącu i dniu? Szybko i dokładnie dowiesz się z autorskiej metody analizy numerologicznej! Możesz z niej skorzystać całkowicie za darmo już teraz!

Przejdź do analizy numerologicznej

TYBETAŃSKA WYROCZNIA MO ONLINE!

Oto wspaniała, znana buddystom tybetańska wyrocznia MO, pochodząca bezpośrednio od jednego z Buddów - Mandżiuśriego. Jeśli męczą Cię watpliwości, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz poradzić się tej wyroczni.

Przejdź do wyroczni

POLUB NAS!

Kazdy kto nas polubi na facebooku otrzyma 10% jednorazowej zniżki na każdą, dowolną usługę lub kurs! Zniżka ta obowiązuje bez ograniczeń czasowych oraz dodaje się do innych promocji!

ZAPRASZAMY!

nowy dół strony
© 2006 - 2021 by Roman Krawczyk - Centrum Nowe Horyzonty - wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin strony
design i wykonanie: serwisy internetowe, outsourcing - propages.pl powered by eNeRGy CMS